Waterlife

Tezgah Üstü Su Arıtma Cihazı
6 Mart 2020
Burdur Diken Üstünde
6 Mart 2020

Waterlife

Su, sağlığımız için gerekli olan ve hayatta kalmamız için gerekli olan önemli bir sıvıdır. Ancak arıtılmamış edilmemiş su içmek, sağlıklı su içmek değil sağlığımıza zarar verecektir. İşlenmemiş suyun tadı ve kokusu kötüdür. Bu nedenle; Sudaki kir, kimyasal ve zararlı kirlilikler. Bu kirleticilerde mikroskobik organizmalar ve bakteriler ciddi hastalıklara neden olur.

 
 

Waterlife su arıtma sistemleri, bu kirleticileri kaldırmak ve güvenli, sağlıklı su içmek ve suya lezzetli tadı vermek için suyu arındırmaya yardımcı olur. Sağlıklı ve güvenli su üretmek için, Waterlife Su Arıtma Sistemlerini Kullanın:

 
 

Klor azaltılması: çoğu belediye su hizmetleri içme suyu arıtması için klor kullanır. Çünkü suyu arıtmanın en ucuz ve en kolay yolu klor kullanmaktır. Suyu arındırmak için kullanılan klor, bakterileri öldürmenin etkili bir yoludur, ancak maalesef bazı yararlı mineralleri de ortadan kaldırır. Klor çok iyi bir dezenfektan olsa bile, suyun kokmasına ve tatsız olmasına neden olabilir ve tehlikeli bileşikler oluşturmak için bazı metallerle reaksiyona girebilir. Waterlife aktif karbon filtreleri klor kokusunu ve klor bileşenlerini giderir ve suyun tadını iyileştirir.

 
 

Kireç çözme: su arıtma filtreleri, kir, kil parçacıkları ve diğer tortuları sudan çıkarmak için kullanılır. Su arıtma filtreleri kalıntıları çıkarmak ve suyun iyi bir tat sağlamak ve sudaki kötü kokuyu temizlemek için kullanılır.

 
 

Bakteri giderme: Waterlife arıtma filtreleri, zararlı bakterileri ve parazitleri içme suyundan uzak tutar. Bağırsak enfeksiyonu olan Giardiyaz hastalığı ishale neden olan ve 6 haftaya kadar süren bir hastalıktır. Bu ve hastalığa neden olan tüm benzer mikroskobik parazitler su arıtma sistemleri ile filtrelenir.

 
 

Kirecin önlenmesi: su arıtma sistemleri, tüm ev aletlerinde oluşabilecek tüm kireçleri önler ve suyun tadını bozmasına izin vermez. Kirecin ev aletlerinden önlenmesi de insanlara fayda sağlayacaktır.

 
 

Waterlife‘ın su arıtma sistemleri teknolojisi, suyunuzda korozyon kontrolü, ağır metallerin tahrip edilmesi ve atık suyun uzaklaştırılmasını da sağlar. Waterlife, sularınızı bu maddelerden arındırır ve sağlığınızı korur ve kaliteli bir yaşam sunar.