Hakkımızda

Hakkımızda

Waterlife ürünüyle; gerek son kullanıcı için evlerde ve küçük ofislerde gerekse kurumsal müşteriler için büyük ofislerde içme suyu ihtiyacına çözüm sunmaktayız. Waterlife Su Arıtma Sistemleri, küresel pazardaki seçkin yerini büyük bir hızla şekillendirmektedir. Özelikle, ülkemize yakın coğrafya başta olmak üzere 30’dan fazla ülkede yapılanmasını etkin bir şekilde sürdürmektedir.

Asya Kıtası: Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Özbekistan, Rusya Federasyonu, Ukrayna, Moğolistan, Irak(Kuzey Irak), Ürdün, S.Arabistan ve Pakistan. Avrupa Kıtası: Almanya, İsviçre, Fransa, Hollanda, Avusturya, Belçika, Arnavutluk, Kosova, Makedonya ve Romanya Afrika Kıtası: Fas , Tunus, Cezayir, Mısır, Tanzanya, Nijer ve Nijerya Hedefimiz ülkemizde yakaladığımız yüksek Müşteri Memnuniyeti, yaygın – hızlı teknik destek ve servis ağı ile kaliteli hizmet anlayışımızı bu ülkelerde de yerleştirmek ve daha fazla kitlenin bu çok özel ürünümüzden faydalanmasını sağlamaktır.

Vizyonumuz


İnsan sağlığı ve faydasını en öncelikli hedef olarak değerlendirmek suretiyle;

en modern ürünleri, kurumsal prensipler doğrultusunda güvenli, ekonomik ve kaliteli şekilde müşterilerimize özenle sunarken ilgili iş kolundaki seçkin konumunuzu daha üst düzeylere taşımak.

Misyonumuz


Yakaladığımız yüksek müşteri memnuniyetini, yaygın – hızlı teknik destek ve servis ağı ile

kaliteli hizmet anlayışımızı sürdürmek ve daha fazla kitlenin bu çok özel ürünlerimizden faydalanmasını sağlamaktır.

Waterlife - Ltlivatech


Sizlerde Waterlife su arıtma cihazı kullanarak farkı yaşamalısınız. İçtiğiniz suyun kalitesi değiştiğinde yaşam kalitenizde de farklılık hissedeceksiniz. Waterlife su arıtma cihazı kullanan tüm müşterilerimizin akıllarında soru işareti kalmaması adına aşağıda sıkça sorulan sorulara cevap veriyoruz...

Sıkça Sorulan Sorular

1Bisfenol A Nedir?
İki fenol ve polikarbonat moleküllerinin birleşmesiyle elde edilen bir tür bileşiktir.Damacana, plastik, naylon, polyester ve PVC gibi maddelerin hammaddesidir. Gıda ambalajı olarak kullanıldığında kanserojen etki gösterdiği yüzlerce araştırma sonucu kanıtlanmıştır, Ayrıca vücudun hormonal yapısını bozarak ‘Obezite’ başta olmak üzere pek çok hastalığa da neden olmaktadır.
2Kandaki Su Oranının Düşmesi Vücutta Ne Gibi Sonuçlar Oluşturur?
Kandaki su oranının az da olsa düşmesi vücut performansının % 20-30 düşmesine neden olur. Vücudun bağışıklık sistemi zayıflar,ve halsizlik, yorgunluk gibi bedensel ve stres gibi psikomatik rahatsızlıklara yol açabilir.
3Çay, Kahve ve Kola Gibi İçecekler Neden Suyun Yerini Tutmaz?
Sudan başka hiçbir sıvı suyun yerine geçmez. Çay kahve kola gibi içeceklerin içindeki yabancı maddelerinde su ile atılması gerektiği için vücudun su kaybı yaşamasına neden olur. Kısacası, 20 bardak çay 1 bardak su değildir.
4Dünyada ki İçme Sularını Kirleten Başlıca Faktörler Nelerdir?
1.sınıf doğal kaynak suyu kalitesindeki içme suyunuzu , hiçbir sağlık ve güvenlik riski olmaksızın evin mutfağına ve işyerinize getirir. İçme suyuna ödediğiniz paradan tasarruf sağlar. Waterlife ile ideal içme suyunuz, sizin ve yakınlarınızın devamlı ve sürekli elinizin altında, kullanımınıza hazırdır.
5Su da Bulunan Faydalı Mineraller Nelerdir?
Kalsiyum, Magnezyum , Sodyum, Potasyum ve Florür.
6TDS Ölçümünü Hangi Birime Göre ve Nasıl Yapar?
Sudaki iletkenliği baz alarak *Ppm cinsinden ölçümünü yapar *ppm: Parts per Million-Maddenin Milyonda Biri
7Kaçak Su Sensörü Ne İşe Yarar?
Herhangi bir nedenle su sızıntısı olması durumunda, cihazı otomatik olarak kapatan özel bir sensördür.
8Waterlife Su Arıtırken Elektriği Ne İçin Kullanır?
Su basıncının sürekli aynı basınçla cihaza verilmesi için kullanılır. Aylık elektrik tüketimi 1 KW/s bile değildir. (Sadece Pompalı Cihazlarda Elektrik Kullanımı Vardır.)
9Membran Filtrenin Özelliği ve Diğer Filtrelerden Farkı Nedir?
R/O sistemini oluşturan temel ögedir. Yarı geçirgen bir zardır. Su içindeki tüm olumsuz unsurların sudan ayrılmasını sağlar. Diğer filtrelerin görevi ise Membran Filtrenin verimliliğini artırmanın yanı sıra lezzetli ve zengin mineralli ideal içme suyu elde etmeyi sağlar.
10WL - 1500 Arıtmalı Sebil Almak İstiyorum ama Yemeğe veya Çaya Suyu Alırken Zorluk Yaşıyorum Ne Önerirsiniz?
Sebilinizden mutfak tezgahınıza ayrı bir musluk çekilerek içme suyuna doğrudan ulaşabilir. Sebze ve meyvelerinizi yıkayabilirsiniz.
11Zaten 2 Yıldır Kullandığım Sebil Var. Waterlife ile Suyu Arıtıp Sebili Kullanabilir miyiz ?
Özel bir sebil aparatı sayesinde Waterlife’dan aldığınız suyu kendi sebilinizde kullanabilirsiniz.
12İş Yerime WL - 1500 Almak İstiyorum Ama Mutfak 30 M Uzaklıkta Hat Çekebilir miyiz ?
Kablo kanalları ile 30 m’den rahatça hat çekilebilir ve estetik açıdan da hiçbir olumsuz görüntü oluşturmaz.
13Waterlife Su Arıtma Cihazını Almak İstiyorum. Lakin, tezgahımın Delinmesini İstemiyorum, Çözümünüz Var mıdır?
Özel bir aparat yardımıyla musluğunun takılması mümkün olduğu gibi sıcak soğuk su ihtiyacınızı karşılayan üçlü musluk (armatür) ile de tezgahınızın delinmesine gerek kalmadan Waterlife’ a sahip olabilir ve güvenle kullanabilirsiniz.
14Reverse Osmosis Sistemi Suda Ki Mineralleride Süzüyor mu?
Waterlife’ın son filtresi olan Post Mineral Filtre suda bulunması gereken tüm faydalı mineralleri suya iade eder. Waterlife musluğundan 1. Sınıf sağlıklı, zengin mineralli ve lezzetli kaynak suyu akar.